mx hosting - kodli.com

hledat
Go to content

Main menu

mx hosting

 
 

hosting >  mx hosting

V naší nabídce najdete mnoho zajímavých produktů, které nezapadají přímo do řady klasického hostingu. Jedním z klasických zástupců těchto produktů je záložní mailserver.

Kdo tento produkt potřebuje?

Typickým příkladem jsou Microsoft SBS servery nebo Exchange servery umístěné lokálně v rámci LAN firmy. Pokud je tento primární server nedostupný, maily se vrací odesílateli jako nedoručitelné. Mnoho správců sítě spoléhá na to, že server bude neustále dostupný a neuvědomují si, že vrácený email snižuje prestiž společnosti.

Někteří správci využijí sekundární mailserver u hostingu, který používali do té doby, ale tam maily skončí v doménovém koši, který, když se naplní, maily vrací jako nedoručitelné a navíc "polapené" maily nikam netransportuje.


Popis našeho řešení
V DNS záznamech domény se jednoduše nastaví sekundární mailserver na námi udanou adresu a služba je nastavena.
V případě, že si objednáte službu ve variantě PREMIUM budete informováni emailem o výpadku primárního mailserveru v každém okamžiku, kdy náš záložní mail server přijme mail namísto vašeho primárního mail serveru. 
 
 

mx BASIC

mx PREMIUM

asistence s nastavením

-

ANO

prostor pro zachycené maily

500 MB

10 GB

pravidelný report o provozu

-

ANO

infoSMS*

-

ANO

cena [CZK bez DPH]

99

499

 
 * ifoSMS je volitelná služba. Je možné ji doobjednat ke službě PREMIUM. Tato služba vám zašle SMS při každém prvním příchozím mailu a znovu při odeslání všech mailů na primární mailserver. Služba se účtuje zpětně 1x za měsíc.


 
Back to content | Back to main menu